Minulý víkend 25. – 26. 5. patřil Hodonínské veslařské regatě. I přerovští veslaři vyjeli na jih Moravy poměřit síly  na hojně obsazené závody. A přivezli zpátky hned několik vítězství. Asi nejúspěšnější byla párová čtyřka starších žáků, která vyhrála oba své závody, jak sobotní, tak nedělní. Kluci jeli ve složení Richard Oslanec, Filip Ostrčil, Karel Kališ a Michael Sýkora, kormidloval Adam Oslanec. Karel Kališ přidal i vítězství na skifu čtrnáctiletých žáků, Vojta Zabloudil a Adam Gibala zvítězili mezi třináctiletými, Adam s Richardem navíc suverénně vyhráli dvojskif..2x žcis Jan Příkopa - Lukáš Vaněk

Naše dorostenky (Eliška Pavlicová, Zuzana Hradílková, Lucie Habáňová a Magdalena Kožuchová) byly druhé jak na párové, tak na nepárové čtyřce a na dvojskifech, Lucka dokázala zvítězit ve své oblíbené disciplíně – na skifu. Starší žačka Kateřina Pavlicová si po třetím mstě na skifu spravila chuť a dojela si pro vítězství na párové čtyřce, když jela ve společné posádce s děvčaty z Brna a Jindřichova Hradce.


4x+ žkym

Svých prvních závodů se zúčastnil v kategorii hobby masters i Zdeněk Šišma, který dojel na skifu druhý.

O prvním červnovém víkendu hostí hlavní město slavné Primátorky a to již 111. ročník. Veslařský klub Přerov bude mít zastoupení ve starších žácích, dorostencích a v masters kategoriích mužů i žen.

Kompletní výsledky najdete ZDEpdf ikona.

Obrázky ve FOTOGALERII

.

Zpět do sekce ZÁVODY A VÝSLEDKY.